+420 606 100 828

Solária

Jen u nás se můžete opalovat a hubnout zároveň!

MegaSun

Tower Pure Energy T200

Základním rysem modelu MegaSun Tower Pure Energy T200 je inteligentní plán a inovativní nový kruhový ventilační systém bodyCool. Vzduch, který je vháněn skrz čtyři samostatné průduchy, kruhově cirkuluje okolo těla nejlepším možným směrem a zajišťuje dokonalý komfort. Reflektor s chromovou mřížkou vytváří jedinečné a dokonalé vizuální pocity.

Standardním příslušenstvím je ACS systém, jako doplněk je využit aquaCool, megaVoice a mp3-sound-box. Postranní odvětrání zajišťuje bezproblémovou výměnu vzduchu.. Model MegaSun Tower pure Energy zajišťuje optimální výkon při krátkých opalovacích časech, maximu hygieny a nízkých nákladech na opalování..

VibraSystem je speciální vibrační plošina integrovaná do podlahy solárií. VibraSystem – formuje postavu a zeštíhluje! VibraSystem vysílá vysokorychlostní oscilační kmitočty, které se přenáší do svalů a ty reagují v intenzivních kontrakcích přibližně 30 až 50krát za sekundu. Výsledky se dostaví již po velmi krátké době. VibraSystem navíc prohřívá svalstvo, čímž se zvyšuje účinek opalování.

V případě, že se vás týká některý z těchto bodů, použití vibrasystemu pro vás není vhodné!
Těhotenství, trombóza, onemocnění srdce, pooperační jizvy, protézy, tříselná kýla, cukrovka, epilepsie, bolesti hlavy, kardiostimulátor, nádorová onemocnění.

3 programy

1. Relaxační program

  • Efekt – relaxace svalstva, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svalstvo
  • Frekvence – od 5 do 11 Hz

2. Slim program

  • Efekt – účinně odstraňuje celulitidu, zpevňující účinek na tkáně, zaměřený hlavně na problematické partie hýždí a boků
  • Frekvence – od 6 do 18 Hz

3. Fitness program

  • Efekt – vylepšuje funkci krevního oběhu, tvaruje a posiluje svalstvo, spaluje tuky
  • Frekvence – od 8 do 20 Hz

Sun & More, s.r.o.

Hartigova (Koněvova) 1956/214
130 00 Praha 3 – Žižkov

info@turbo-solarium.cz
+420 606 100 828