+420 606 100 828

Jak bude Vaše návštěva solária probíhat

Jen u nás se můžete opalovat a hubnout zároveň

V solárním studiu Sun & More ušetříte 1/2 financí oproti jiným soláriím

Poradíme Vám, jak se správně opalovat

Náš odborně proškolený personál Vám individuálně doporučí opalovací plán a doby opalování. Bude při tom vycházet z Vašeho kožního fototypu, z momentálně dosaženého opálení, zda chcete opálení udržovat nebo navyšovat. Informujte obsluhu o alergiích, kterými trpíte a o lécích, které užíváte (antibiotika), případně máte-li čerstvé jizvy či nové tetování.

Seznámí Vás s jednotlivými typy solárií, s jejich výkonností a dalšími přednostmi jednotlivých strojů.
Vysvětlí Vám použití Vibrasystému.

Vibrasystém je vibrační plošina umístěná v soláriu. Dle nastavení intenzity vibrací Vám pomůže bojovat proti celulitidě, zajistí kondiční uvolnění svalstva nebo naopak posilování a formování postavy. Personál Vás doprovodí k soláriu a vysvětlí Vám na místě jeho ovládání. Všechna solária jsou řízena a spouštěna přes počítač. Počítač také kontroluje Vámi zvolený čas. Po jeho uplynutí solárium vypne.

Neobávejte se nechat si znovu vysvětlit všechny funkce solária. Jsme tu pro Vás!

Před opalováním Vás náš odborně vyškolený personál rád seznámí se solární kosmetikou. Její používání je velmi vhodné. Jistě najdete ten pravý krém pro Vás! Po každém zákazníkovi je solárium zkontrolováno,vyčištěno a dezinfikováno. Po desinfekci je do solária umístěna tabulka „Desinfikováno“ a tím je solárium připraveno pro dalšího zákazníka.

Sun & More, s.r.o.

Hartigova (Koněvova) 1956/214
130 00 Praha 3 – Žižkov

info@turbo-solarium.cz
+420 606 100 828

Skip to content