+420 606 100 828

Revoluce v opalování

Jen u nás se můžete opalovat a hubnout zároveň

Výhody našich solárií

1. Nejkratší opalovací časy

Vzhledem k vysokému výkonu solárií, použití nejmodernější technologie a špičkových trubic s ideálním poměrem UVA ku UVB záření probíhá opalování v nejkratších možných časech. Šetříte čas i finance.

2. Nejnižší ceny

1 minuta ve strojích MegaSun Pure Energy, při použití nejkvalitnějších a nejvýkonějších trubic s optimálním pomětem UVA : UVB záření, odpovídá 4-5 minutám v běžných neturbo soláriích, kde se minuta pohybuje okolo 9 – 11 Kč. Za opalování ve studiu Sun & More zaplatíte za minutu 22 Kč. Ze srovnání vyplývá, že ve studiu Sun & More kromě časové úspory šetříte přibližně 1/2 financí.

3. Opalování bez objednávek

Opalovací časy v solárním studiu Sun & More jsou natolik krátké, že není třeba se objednávat.

4. Nejhygieničtější opalování

Mega Sun Pure Energy patří do kategorie vertikálních solárií. Naše solária jsou nejsilnější z vertikálních solárií. Opalování je zde mimořádně hygienické, neboť se zde neleží. Pokožka se tedy nedostává do styku s akrylovou deskou, jak je tomu v ostatních typech solárií. Zároveň zde nevznikají možné alergické reakce na použité desinfekční prostředky, kterými se solária vytírají. Navíc na pokožce nevznikají bílá, neopálená místa v oblasti beder a pod lopatkami.

5. Výkonné odvětrávání

Vzhledem k tomu, že v solárních sprchách stojíte, proud vzduchu je veden dokonale okolo Vás. Nedochází tedy k přilepení k akrylové desce a nehrozí, že se zákazník celý zpotí. Základním rysem modelu MegaSun Toner Pure Energy je inteligentní plán a inovativní nový kruhový ventilační systém bodyCool. Vzduch, který je vháněn skrz čtyři samostatné průduchy, kruhově cirkuluje okolo těla nejlepším možným směrem a zajišťuje dokonalý komfort. Reflektor s chromovou mřížkou vytváří jedinečné a dokonalé vizuální pocity.

6. Aqua Fresh

Svěží inovace v soláriích MegaSun je nový komfortní program Aqua Fresh Pro osvěžení zákazníků solárií mlží Aqua Fresh do solární kabiny v rovnoměrných intervalech jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně. Absolutní novinkou v programu je při tom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.

7. Bezpečnost provozu

Naše stroje jsou pod neustálou kontrolou odborné akreditované firmy. Bezpečnost opalování a výměna solárních trubic je pro nás samozřejmou a prvořadou záležitostí. Certifikáty o výměně trubic jsou k nahlédnutí v našem solárním studiu.

Sun & More, s.r.o.

Hartigova (Koněvova) 1956/214
130 00 Praha 3 – Žižkov

info@turbo-solarium.cz
+420 606 100 828

Skip to content