Revoluce v opalování

 
Jen u nás se můžete opalovat a hubnout zároveň
 
 
Výhody našich solárií
 
 
 
1.
 
 
 
 

Nejkratší opalovací časy

 
Vzhledem k vysokému výkonu solárií, použití nejmodernější technologie a špičkových trubic s ideálním poměrem UVA ku UVB záření probíhá opalování v nejkratších možných časech. Šetříte čas i finance.
 
 
 
 
 
 
2.
 
 
 
 

Nejnižší ceny

 
1 minuta ve strojích MegaSun Pure Energy, při použití nejkvalitnějších a nejvýkonějších trubic s optimálním pomětem UVA : UVB záření, odpovídá 4-5 minutám v běžných neturbo soláriích, kde se minuta pohybuje okolo 9 - 11 Kč. Za opalování ve studiu Sun & More zaplatíte za minutu 22 Kč. Ze srovnání vyplývá, že ve studiu Sun & More kromě časové úspory šetříte přibližně 1/2 financí.
 
 
 
 
 
 
3.
 
 
 
 

Opalování bez objednávek

 
Opalovací časy v solárním studiu Sun & More jsou natolik krátké, že není třeba se objednávat.

 
 
 
 
 
 
4.
 
 
 
 

Nejhygieničtější opalování

 
Mega Sun Pure Energy patří do kategorie vertikálních solárií. Naše solária jsou nejsilnější z vertikálních solárií. Opalování je zde mimořádně hygienické, neboť se zde neleží. Pokožka se tedy nedostává do styku s akrylovou deskou, jak je tomu v ostatních typech solárií. Zároveň zde nevznikají možné alergické reakce na použité desinfekční prostředky, kterými se solária vytírají. Navíc na pokožce nevznikají bílá, neopálená místa v oblasti beder a pod lopatkami.
 
 
 
 
 
 
 
 
5.
 
 
 
 

Výkonné odvětrávání

 
Vzhledem k tomu, že v solárních sprchách stojíte, proud vzduchu je veden dokonale okolo Vás. Nedochází tedy k přilepení k akrylové desce a nehrozí, že se zákazník celý zpotí. Základním rysem modelu MegaSun Toner Pure Energy je inteligentní plán a inovativní nový kruhový ventilační systém bodyCool. Vzduch, který je vháněn skrz čtyři samostatné průduchy, kruhově cirkuluje okolo těla nejlepším možným směrem a zajišťuje dokonalý komfort. Reflektor s chromovou mřížkou vytváří jedinečné a dokonalé vizuální pocity.
 
 
 
 
 
 
6.
 
 
 
 

Aqua Fresh

 
Svěží inovace v soláriích MegaSun je nový komfortní program Aqua Fresh Pro osvěžení zákazníků solárií mlží Aqua Fresh do solární kabiny v rovnoměrných intervalech jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně. Absolutní novinkou v programu je při tom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.
 
 
 
 
 
 
 
7.
 
 
 

Bezpečnost provozu

 
Naše stroje jsou pod neustálou kontrolou odborné akreditované firmy. Bezpečnost opalování a výměna solárních trubic je pro nás samozřejmou a prvořadou záležitostí. Certifikáty o výměně trubic jsou k nahlédnutí v našem solárním studiu.