OLEJOVÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE

 
 

Masáž zad a šíje

 
Relaxační masáž zad a šíje odstraňuje nepříjemné blokády, uvolňuje svalstvo, odstraňuje stres, navozuje pocit uvolnění. V dnešním uspěchaném světě je stres považován za hlavní příčinu psychických i fyzických potíží. Technika relaxační masáže pomáhá podpořit krevní oběh, uvolňuje lymfatický systém a pomáhá vylučovat toxické látky z organismu. Masáž zad a šíje ulevuje od bolesti v hrudní a bederní oblasti, která je způsobena zejména špatným držením těla, celodenní prací na PC, nošení břemen v jedné ruce atd.

Čas trvání masáže zad a šíje: 30 min
Cena masáže zad a šíje: 590 Kč
 
 
 

Aromaterapeutická masáž

 
Aromaterapeutická masáž, zkráceně aromamasáž, je příjemný odpočinek plný vůně spojený s léčebným účinkem eterických olejů.

Jde o velmi jemnou relaxační masáž.
Aromaterapie patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů. Účinně však odstraňuje napětí způsobené stresem a celkovou duševní nepohodou. Důležitou úlohu zde hrají eterické oleje. Tyto vonné koncentrované výtažky z rostlin se při aromamasáži ředí ve vhodném poměru nosným olejem, Aromalátky pak penetrují do pokožky, čímž pomáhají odstranit jak fyzické potíže, tak obnovují psychickou rovnováhu.

Cena aromamasáže: 750 Kč
 
 
 

Reflexní masáž chodidla

 
Terapie založená na reflexních bodech na chodidlech, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.

Cena: 30 minut 450 Kč
 
 
 
 
 
 
OBJEDNÁVKY NA TELEFONU +420 777 151 617
 
Text / Html
[Insert your text here]